FONKSİYONEL TASARLANMIŞ

E-Ticaret Siteleri

E-Ticaret sektörü bütün dünyada hızla büyümeye devam ediyor.  Modern ticaret artık elektronik ortama taşınmış durumda.

İnternet üzerinden alışveriş son yıllarda oldukça en fazla tercih edilen bir yöntem haline geldi. Bugün binlerce e-ticaret sitesinden, her gün milyonlarca ürün satın alınıyor. Dolayısıyla bu web sitelerin yapısının son derece iyi tasarlanmış olması ve tüketicinin alışveriş yapmasını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiş olması gerekiyor.

MERHABALAR!

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Kurumsal Websitesi

DİJİTAL HİZMETLER

Kurumsal Web Sitesi,  firmaların dış dünyaya açılan vitrinidir. İyi tasarlanmış bir site ile yeni müşterilere ulaşabilmek zor değil.Daha Fazla Bilgi »

E -Ticaret Sitesi

DİJİTAL HİZMETLER

Yeni dünyada ticarette başarılı olmanın yolu e-ticaretten geçiyor. Modern dünya ile birlikte ülkemizde de alışverişlerin çoğu internetten yapılıyor.Bu Sayfadasınız »

Mobil Uygulamalar

DİJİTAL HİZMETLER

Bu gün; firma, ürün ve fiyat araştırmalarının büyük bir bölümü mobil durumdaki insanlar tarafından mobil cihazlarla yapılmaktadır.Daha Fazla Bilgi »

Fonksiyonel E -Ticaret Siteleri  İçin, EntegreTürk’ü Keşfedin.

Pazaryerleri, Kargolar ve Ödeme Altyapılarıyla  Entegre e- Ticaret Çözümleri…

ENTEGRETÜRK DİJİTAL

Bütün Hizmetlerimiz?

SEO Optimizasyonu

DİJİTAL HİZMETLER

Doğru SEO çalışmaları ile arama motorlarının üst sıralarda yer alır, marka bilinirliğinizi artırır, hedef kitlenize daha fazla erişirsiniz.Daha Fazla Bilgi »

Sunucu Hizmetleri

DİJİTAL HİZMETLER

Şirketlerin sunucu, lisans, ekipman gibi bilgi işlem yatırımlarına gerek duymadan veri merkezi hizmeti almasını sağlıyoruz.Daha Fazla Bilgi »

Sosyal Medya Hizmetleri

DİJİTAL HİZMETLER

Herkesin mobil cihaza sahip olduğu  bir dünyada hedef kitlenizle etkileşim halinde olmak için sosyal medya olmazsa olmaz.Daha Fazla Bilgi »

Kurumsal Kimlik Tasarımı

DİJİTAL HİZMETLER

Bir firmanın üretmiş olduğu ürün ve hizmetlerin tercih edilmesinde Kurumsal Kimlik en önemli etkenlerin başında gelir.Daha Fazla Bilgi »

E -İhracat Altyapısı

DİJİTAL HİZMETLER

150 kg ve 7500 Euro değeri geçmeyen ihracat işlemlerine mikro ihracat denir. KDV iadesi ise devletten geri alınır.

Dijital Danışmanlık

DİJİTAL HİZMETLER

E- Dönüşüm alıştığımız her şeyi değiştiriyor. Değişimin; ne zaman, nasıl yapılması gerektiği ise apayrı bir uzmanlık alanı.
Yardım için Ekibimize Yazın