Entegre Türk Nedir?

EntegreTürk, Sanal Mağazalarda satış yapan firma ve şahısların tüm işlemlerini tek ekrandan gerçekleştirmelerini sağlayan bir entegrasyon yazılımıdır.

Pazaryeri ve kargo entegrasyonu, sipariş ve stok yönetimi, ürün listeleme ve güncelleme gibi işlemleri EntegreTürk otomatik olarak gerçekleştirir. Ürün düzenleme, fatura hazırlama, raporlama ve analiz  gibi işlemler de EntegreTürk yönetim paneliyle tek ekrandan kolayca yapılabilir. Web tabanlı responsive bir yazılım olan EntegreTürk’ü   internete bağlanabilen her türlü cihazla istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

EntegreTürk ile Sanal mağazalardaki tüm işlemler tek ekrandan yapılıyor.

Pazaryeri ve kargo entegrasyonu, sipariş ve stok yönetimi, ürün listeleme ve güncelleme gibi işlemler otomatik yapılıyor…

EntegreTürk kullanıcıları tek panele yükledikleri ürün veya ürünleri tüm platformlarda belirledikleri şartlarda satışa sunabilirler. Ürün listeleri değişik yollarla EntegreTürk’e yüklenebilir. Yüklenecek ürün dosyası E-Ticaret sitesinden, Erp programından veya tedarikçinin yayınlayacağı bir kaynaktan alınabilir. Ürün listesini kendi oluşturan kullanıcılar, bu dosyayı Excel formatında hazırlayıp EntegreTürk’e ekleyebileceği gibi sisteme elle de ürün girişi yapabilirler. Satacak ürünü olmayan veya ürün sayısını artırmak isteyen satıcılar veya satıcı adayları EntegreTürk Api’sini kullanan Drop Shipping firmalarının satışa hazır ürünlerini listeleyebilirler

EntegreTürk’e yüklenen ürünler her bir sanal platform mağazaları için belirlenen şartlarda otomatik olarak listelenir. Ürünlerin hangi kategorilerde, hangi fiyatla, hangi kargo şartlarıyla listeleneceğini içeren şartlar bir kez belirlenir ve buna göre ürünler listelenir. Satıcılar, bu şartları ürün listesinin tamamı için kategori bazında veya ürün bazında belirleyebilirler.

EntegreTürk’e yüklenen ürün kaynakları, belirlenen şartlarla bir kez listelendikten sonra her gün düzenli olarak otomatik şekilde güncellenir. Günlük güncellemelerle; yeni ürünler mağazalara eklenir, fiyatı, miktarı veya açıklaması değişen ürünler güncellenir, tükenen veya kaynakta artık yer almayan ürünler yayından kaldırılır. Ürün kaynağı olarak EntegreTürk kullanıldığında tüm mağazalar birbiriyle senkronize çalışır. Herhangi bir sanal mağazada satış gerçekleştiğinde tüm mağazalardaki stok bilgileri anlık olarak güncellenir.

EntegreTürk, tüm mağazalardaki satış bilgilerini anlık olarak çeker. Böylece satıcılar tüm siparişlerini tek ekrandan takip edebilir ve yönetebilir. Sisteme tanımlanacak olan fatura ve kargo etiketi tasarımları sayesinde tek bir tıkla fatura ve kargo etiketi çıktısı alabilirsiniz. Faturalar ve kargo etiketleri ister tek tek isterseniz toplu olarak yazdırılabilir. EntegreTürk’ün web servisleri, EntegreTürk’teki sipariş bilgilerini herhangi bir dış ortama aktarabilir.

EntegreTürk’ün raporlama araçları sayesinde satıcılar hızlı analizler gerçekleştirebilirler. Günlük-Haftalık-Aylık-Yıllık sipariş sayılarını ve cirolarını, çok satan ürünleri, çok satan kategorileri rapor araçları ile takip edebilirsiniz. Rekabet analizi sayesinde tüm platformlarda rakip fiyatlarını analiz edebilir ve satış fiyatlarını anlık olarak güncelleyebilirsiniz.

EntegreTürk, sanal mağazalarınızdaki tüm siparişleri tek ekranda toplar. Dilerseniz faturalarınızı EntegreTürk üzerinden kesebilirsiniz. Eğer bir ERP yazılımı veya muhasebe programı kullanıyorsanız ve mağazalarınızda gerçekleşen satışları ERP yazılımınıza veya muhasebe programınıza aktarmak istiyorsanız EntegreTürk bunu sizin için yapabilir. EntegreTürk kullanıcıları, EntegreTürk API servislerini kullanarak tüm mağazalarındaki siparişleri ERP yazılımlarına ve muhasabe programlarına aktarabilirler.

EntegreTürk, e-ticarete yeni başlayanlar için en ideal çözüm ortağıdır. EntegreTürk FIRSATTURK-Başlangıç paketiyle 1 mağaza için ve 250 ürüne kadar ücretsiz kullanım sunar. İşinizi büyütüp mağaza sayınızı veya ürün sayınızı artırdığınızda diğer paket seçeneklerimizden satın alabilirsiniz.

EntegreTürk API aracılığı ile tedarikçi firmaların binlerce ürünü arasından istediklerinizi seçerek e-ticarete giriş yapabilirsiniz. Ön ödeme yapmanıza ve stok tutmanıza gerek kalmadan ürün satabilirsiniz. EntegreTürk API anlaşmalı Drop Shipping firmaları ürününüzün son kullanıcıya kargolanmasını sağlar. Böylece herhangi bir yatırım ve harcamaya gerek kalmadan e-ticarete hemen başlayabilirsiniz.

Yardım için Ekibimize Yazın