Fiyat Karşılaştırma Siteleri

E-ticaret sitenizde ki tüm ürünler veya seçtiğiniz ürünler otomatik olarak  fiyat karşılaştırma sitelerine aktarılır. Böylece  e- ticaret sitenizin bilinirliği ve marka değeri artar.

EntegreTürk’ün esnek xml çıktısı sistemi sayesinde E-ticaret sitenizde ki tüm ürünler veya seçtiğiniz ürünler otomatik olarak Akakçe.com, Cimri.com gibi fiyat karşılaştırma sitelerine aktarılır ve yayınlanmaya başlar. Böylece E-ticaret sitenizin bilinirliği  ve marka değeriniz artmış olur. Mağaza ve marka ismiyle öne çıkan firmalar alıcılar tarafından daha fazla tercih edilirler. Özellikle fiyat avantajı sağlandığında bu tarz siteler kendi üyelerine uygun fiyatı haber verirler.

e-Ticaret sitenizin marka değerini artırmanın kolay yolu; EntegreTürk!

E-ticaret sitenizde belirlediğiniz ürünler otomatik olarak  fiyat karşılaştırma sitelerine aktarılır.

DİJİTAL ENTEGRASYON

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Fiyat Karşılaştırma Siteleri

Müşteriler en uygun fiyatı bulabilmek için Fiyat Karşılaştırma Sitelerini inceleyerek araştırma yaparlar. Akakçe.com, Cimri.com, vb. fiyat karşılaştırma sitelerine aktarılan ürünler yayın süresince ilanda kaldığı için e-ticaret sitenizin bilinirliği artar.

Türkiye’nin ilk fiyat karşılaştırma sitesi olan akakce.com, 2000 yılında kuruldu. Kendi geliştirdiği robot ile mağazaların sayfalarını geziyor, tüketicinin gördüğü fiyatları alarak kaydediyor. Üstelik bunu her gün defalarca tekrar ederek mağazalardaki fiyat değişimlerini çok kısa sürede listelerine yansıtıyor. Akakce.com’da yüzlerce mağazanın ürünleri için fiyat karşılaştırma hizmeti sunuluyor. Ürünlerin peşin, taksitli, havale ve kargo dahil fiyatları, ithal ürünlerde distribütör ürünü olup olmadığı kolayca görülebiliyor. Ayrıca Teknosa gibi zincir mağaza fiyatları ile GittiGidiyor ve N11.com gibi pazaryeri fiyatları da sunularak, tüketicinin olası tüm alternatifleri görmesi sağlanıyor. Ürünler ve mağazalar hakkında tüketici yorumlarına da yer veren akakce.com’un fiyat alarmı özelliği, ilgilendiğiniz ürün beklediğiniz fiyata düştüğü zaman eposta ile haberdar olmanızı sağlıyor.

Cimri.com 2008 yılında kurulmuş, kendisini fiyat karşılaştırmanın yanı sıra, alışveriş rehberi olarak konumlandırmış bir internet sitesidir. Detaylı ürün bilgileri, ürün filtrelemede sunduğu geniş seçenekler öne çıkan özellikleridir. Cimri.com’da da diğer fiyat karşılaştırma siteleri gibi pazaryeri fiyatları, havale, tek çekim ve taksitli fiyatlara yer verililiyor. Üye olmadan kullanabileceğiniz “Karşılaştırma Sepeti”, ilgilendiğiniz ürünleri alışveriş sepetine benzer bir liste halinde saklamanızı ve daha sonra yeniden incelemenizi sağlıyor.

Enuygun.com’da cep telefonu ve internet tarifesi, konut kredisi faiz ve özellikleri, sigorta poliçesi, uçak bileti fiyatı gibi, her gün ihtiyaç duyduğumuz birçok hizmet ve servis için karşılaştırma hizmeti sunuluyor. Sigorta hizmetlerinde bilgilerinizi vererek teklif aldığınız sitede, diğer hizmetler için istediğiniz özellikleri seçerek hemen karşılaştırma yapabiliyorsunuz

ENTEGRETÜRK DİJİTAL

Tüm Entegrasyonlar

Pazaryerleri

DİJİTAL ENTEGRASYON

Pazaryerlerinin sistemine ürünleriniz belirlediğiniz şartlarla aktarılır. Otomatik olarak güncelleme yapılır.

Daha Fazla Bilgi »

Tedarikçiler

DİJİTAL ENTEGRASYON

Tedarikçi XML alt yapısı ile ürünler e-ticaret mağazaları olan bayilerin sitesine otomatik olarak aktarılır.

Daha Fazla Bilgi »

Faturalar

DİJİTAL ENTEGRASYON

Pazaryerlerinden sipariş havuzuna otomatik olarak gelen tüm  siparişlere fatura veya e-fatura kesilebilir.

Daha Fazla Bilgi »

Ödemeler

DİJİTAL ENTEGRASYON

Pazaryeri muhasebe işlemlerini  otomatik olarak takip eder, anlaştığınız komisyonları kontrol edersiniz.

Daha Fazla Bilgi »

Kargolar

DİJİTAL ENTEGRASYON

E-Ticaret sitenizden ve Pazaryerinden gelen kargo kodunu otomatik olarak faturada barkotlu yazdırabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi »

Karşılaştırma

DİJİTAL ENTEGRASYON

EntegreTürk ile e-ticacet sitenize eklediğiniz  ürünler istediğiniz karşılaştırma sitelerinde listelenir.

BU SAYFADASINIZ »

Stok - Sipariş

DİJİTAL ENTEGRASYON

Kendinizin ve  tedarikçilerinizin ürünlerini, adet ve tüm platform fiyatlarını tek ekranda görebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi »

Raporlamalar

DİJİTAL ENTEGRASYON

Hangi üründen çok sattığınızı, hangisini karlı sattığınızı, ürünlerin ilanda kalma süresini ve satış adetlerini raporlarsınız.

Daha Fazla Bilgi »

Yardım için Ekibimize Yazın