Pazaryeri Entegrasyonları

E-ticaret sitenizdeki tüm ürünler veya seçtiğiniz ürünler Pazaryerlerinde yayınlanırken, Pazaryerlerinden gelen tüm siparişler de  e-ticaret sitenize otomatik olarak aktarılır.

EntegreTürk ile her pazar yerine özel fiyat tanımı yada kategori bazında fiyat tanımı yapabilirsiniz.  Yine belli fiyat altındaki ürünlere (şartlı indirim) toplu fiyat tanımı yapabilirsiniz.  Bir pazaryerinden  sipariş geldiğinde e-ticaret sitenizdeki stok otomatik düşer. Aynı bilgi tüm pazaryerlerine otomatik olarak aktarılır.

EntegreTürk, bulut üzerinde çalışan bir yazılım olduğu için her yerden ve internete bağlanabilen her cihazla kullanılabilir.

Pazaryerlerini Yönetmenin en Kolay Yolu,  EntegreTürk’ü Keşfedin.

Her zaman ve her yerden istediğiniz cihazla mağazalarınızı takip edin…

Entegre Pazaryerleri

Hepsiburada Entegrasyonu

EntegreTürk, e-ticaret sitelerinde satış yapan şahıs ve firmaların tüm işlemlerini TEK EKRAN‘dan gerçekleştirmelerini sağlayan bir entegrasyon yazılımıdır.  e-Ticaret sitelerinde ve pazaryerlerinde ürün satışı gerçekleştiren satıcılar, günlük rutin işlemlerinin tamamını EntegreTürk ile gerçekleştirebilirler.

EntegreTürk /  Hepsiburada  Entegrasyonu ile xml ve excel dosyalarıyla birlikte  kullanıcı panelinden eklenen ürünler için listeleme, satış, güncelleme, tatura kesme,sipariş ve stok yönetimi işlemleri şimdi çok kolay…

EntegreTürk ile HepsiBurada mağazanızdaki ürünlerin fiyat ve stok bilgilerini güncelleyebilir, satışlarınızı EntegreTürk Yönetim Panelinden yönetebilir ve faturalandırabilirsiniz. HepsiBurada entegrasyonunu kullanabilmeniz için öncelikle HepsiBurada’da mağaza sahibi olmanız gerekir. Mağaza sahibi iseniz HepsiBurada’dan API entegrasyonu için EntegreTürk adına yetkilendirme talebinde bulunmanız API hesabınızın aktif hale gelmesi için yeterlidir.

API hesabınız aktif hale getirildikten sonra izleyeceğiniz adımlar HepsiBurada’daki mağazanızın durumuna göre değişkenlik gösterecektir.

HepsiBurada mağazanızda listelenmekte olan ürünler varsa;

HepsiBurada için kullanacağınız ürün kaynaklarını HepsiBurada mağazanız için aktif etmeniz gerekir. Ardından Mağazanızdaki ürünleri EntegreTürk’a çekersiniz. Ürün kaynaklarınızda ve mağazanızda yer alan ürünler otomatik olarak eşleşir. Eşleşmeyen ürünleri ise sihirbazımızı kullanarak siz eşleştirirsiniz. Bu andan itibaren ürünlerinizin stokları ürün kaynağından otomatik güncellenir. Ürünlerinizin fiyatları da kaynak fiyatı baz alınarak belirlediğiniz artış veya azalışla mağazanızda güncellenir. Yeni ürün eklemek istediğinizde EntegreTürk üzerinden HepsiBurada formatında xml oluşturarak göndermeniz yeterlidir. Mağazanıza yeni eklenen ürünler için aynı eşleştirme yöntemini kullanarak ürünlerinizin güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

HepsiBurada mağazanızda henüz ürün listelemediyseniz;

Mağazanızda listelemek istediğiniz ürünleri içeren kaynak dosyaları HepsiBurada için aktif etmeniz gerekir. Ardından HepsiBurada formatındaki xmli otomatik olarak EntegreTürk üzerinden oluşturabilir ve HepsiBurada ile paylaşabilirsiniz. Paylaşacağınız dosyada ürünlerin EAN kodlarının yer alması gerekir. Aksi takdirde ürünleri içeren dosya HepsiBurada tarafından işleme alınmayacaktır. HepsiBurada katalog ekibi uygun ürünleri mağazanıza ekledikten sonra mağazanızdaki ürünler EntegreTürk’e çekilir. Ürünleriniz zaten kaynak dosyalarınızdan oluştuğu için otomatik olarak Mağaza – Kaynak eşleşmesi oluşacaktır. Ürünlerinizin stok miktarları ve fiyatları kaynak dosyanız baz alınarak güncellenmeye devam edecektir.

 • EntegreTürk’teki  tüm ürünlerinizi Hepsiburada’nın  istediği şablonda gönderebilirsiniz.
 • Hepsiburada’dan gelen siparişleriniz otomatik olarak aynı zamanda EntegreTürk’e işlenmiş olur.
 • Kargo firmaları entegrasyonları ile Hepsiburada’dan gelen kargo kodunu otomatik olarak faturaya yazdırabilirsiniz.
 • Hepsiburada’da satılan üründen dolayı yaşanan stok değişimi aynı anda diğer platformlarda güncellenmiş olur.
 • Hepsiburada’dan gelen siparişlerinizi müşteri bilgileri sistemde tutulduğu için geçmişe dönük raporlama yapabilirsiniz.
 • Seçilen Paket özelliğine göre Hepsiburada’da istediğiniz kadar ürün yayınlanabilirsiniz.
 • Farklı seçenekleri olan ürünleri kolay bir şekilde Hepsiburada’nın sistemine dahil edilebilirsiniz.
 • Hepsiburada’da birden fazla satıcının fiyat vermiş olduğu ürünlerinizde EntegreTürk fiyatınızı ve rakiplerin fiyatlarını otomatik olarak tarar, EntegreTürk’e girmiş olduğunuz fiyat aralığına göre satış fiyatını en ucuz olacak şekilde otomatik kendi belirler.

Standart Paketimize herhangi bir ödeme yapmadan dilediğiniz kadar mağaza ekleyerek kendi paketinizi oluşturun. Oluşturduğunuz paketi 1 ay süreyle ücretsiz kullanın. Süre sonunda memnun kalmazsanız hiç bir ödeme yapmayın…

Gittigidiyor Entegrasyonu

EntegreTürk, e-ticaret sitelerinde satış yapan şahıs ve firmaların tüm işlemlerini TEK EKRAN‘dan gerçekleştirmelerini sağlayan bir entegrasyon yazılımıdır.  e-Ticaret sitelerinde ve pazaryerlerinde ürün satışı gerçekleştiren satıcılar, günlük rutin işlemlerinin tamamını EntegreTürk ile gerçekleştirebilirler.

EntegreTürk /  Gittigidiyor Entegrasyonu ile xml ve excel dosyalarıyla birlikte  kullanıcı panelinden eklenen ürünler için listeleme, satış, güncelleme, tatura kesme,sipariş ve stok yönetimi işlemleri şimdi çok kolay…

EntegreTürk ile GittiGidiyor Entegrasyonu gerçekleştirmek için öncelikle GittiGidiyor üzerindeki sanal mağaza ya da mağazalarınız için “api” hesabı açtırmanız gerekmektedir. EntegreTürk sistemine üye olduğunuzda önce GittiGidiyor tarafından size verilen api bilgilerini sisteme girmeniz gerekir. Ardından ürünlerinizi içeren kaynak dosyalarınızı (Xml, excel vb.) sisteme tanıtırsınız. Kategori eşleştirme sihirbazımızı kullanarak hızlıca kategori eşleştirmesi yaptıktan sonra son olarak ilan şablonu ayarlarınızı gerçekleştirirsiniz.

Bu işlemleri tamamladığınızda ürünleriniz otomatik olarak GittiGidiyor sistemine sizin belirlediğiniz şartlarla aktarılacaktır. Her gün otomatik olarak çalışacak güncelleme ile sizin yeni ürünleri, yayından kalkan ürünleri, fiyatları, stok miktarlarını vb. takip etmenize gerek kalmaz. EntegreTürk bu işlemlerin hepsini sizin için takip eder. Siz ise EntegreTürk kullanıcı panelinden siparişlerinizi takip eder, mesajlarınızı yönetir, faturalarınızı hazırlar ve satışla ilgili analizlerinizi yaparsınız. Böylece EntegreTürk sayesinde kazanacağınız zamanı satışlarınızı analiz etmek ve kazancınızı artırmak için kullanabilirsiniz.

 • EntegreTürk’e eklenen tüm ürünler aynı zamanda Gittigidiyor’ da yayınlanmaya başlar.
 • Gittigidiyor’dan gelen tüm siparişler ise aynı zamanda otomatik olarak EntegreTürk’e işlenir
 • Gittigidiyor’da yayınlayacağınız herhangi bir ürüne özel tek tek veya toplu opsiyonel özellikleri EntegreTürk’ten ekleybilirsiniz.
 • Gittigidiyor’ da süresi biten ilanlarınızı yeniden aktif satışlarınızda listeleyebilirsiniz.
 • Kargo firmaları entegrasyonları ile Gittigidiyor’dan gelen kargo kodunun otomatik olarak faturanızda yazdırabilirsiniz.
 • Gittigidiyor’da satılan bir ürün nedeniyle oluşan stok değişimi aynı anda diğer platformlarda güncellenmiş olur.
 • Gittigidiyor’dan gelen siparişlerinizi geçmişe dönük raporlayabilirsiniz.
 • Paket özelliğine göre Gittigidiyor’da istediğiniz kadar  ürün yayınlayabilirsiniz.
 • Seçenekli (renk – beden vb) ürünlerinizi Gittigidiyor’da problemsiz yayınlayabilirsiniz.
 • EntegreTürk’e eklediğiniz ürünlerinizi Gittigidiyor’da hem alıcı ödemeli hem de satıcı ödemeli listeleyebilirsiniz.
 • Gittigidiyor’dan gelen müşteri sorularını EntegreTürk üzerinden cevaplayabilirsiniz.

Standart Paketimize herhangi bir ödeme yapmadan dilediğiniz kadar mağaza ekleyerek kendi paketinizi oluşturun. Oluşturduğunuz paketi 1 ay süreyle ücretsiz kullanın. Süre sonunda memnun kalmazsanız hiç bir ödeme yapmayın…

N11.com Entegrasyonu

EntegreTürk, e-ticaret sitelerinde satış yapan şahıs ve firmaların tüm işlemlerini TEK EKRAN‘dan gerçekleştirmelerini sağlayan bir entegrasyon yazılımıdır.  e-Ticaret sitelerinde ve pazaryerlerinde ürün satışı gerçekleştiren satıcılar, günlük rutin işlemlerinin tamamını EntegreTürk ile gerçekleştirebilirler.

EntegreTürk /  N11 Entegrasyonu ile xml ve excel dosyalarıyla birlikte  kullanıcı panelinden eklenen ürünler için listeleme, satış, güncelleme, tatura kesme,sipariş ve stok yönetimi işlemleri şimdi çok kolay…

EntegreTürk ile N11 Entegrasyonu gerçekleştirmek için öncelikle N11 üzerindeki sanal mağaza ya da mağazalarınız için “api” hesabı açtırmanız gerekmektedir. EntegreTürk sistemine üye olduğunuzda önce N11 tarafından size verilen api bilgilerini sisteme girmeniz gerekir. Ardından ürünlerinizi içeren kaynak dosyalarınızı (Xml, excel vb.) sisteme tanıtırsınız. Kategori eşleştirme sihirbazımızı kullanarak hızlıca kategori eşleştirmesi yaptıktan sonra son olarak ilan şablonu ayarlarınızı gerçekleştirirsiniz.

Bu işlemleri tamamladığınızda ürünleriniz otomatik olarak N11 sistemine sizin belirlediğiniz şartlarla aktarılacaktır. Her gün otomatik olarak çalışacak güncelleme ile sizin yeni ürünleri, yayından kalkan ürünleri, fiyatları, stok miktarlarını vb. takip etmenize gerek kalmaz. EntegreTürk bu işlemlerin hepsini sizin için takip eder. Siz ise EntegreTürk kullanıcı panelinden siparişlerinizi takip eder, mesajlarınızı yönetir, faturalarınızı hazırlar ve satışla ilgili analizlerinizi yaparsınız. Böylece EntegreTürk sayesinde kazanacağınız zamanı satışlarınızı analiz etmek ve kazancınızı artırmak için kullanabilirsiniz.

 • EntegreTürk’e eklenen tüm ürünler aynı zamanda N11 ‘de listelenir ve güncellenir. N1’den gelen siparişler ise aynı zamanda EntegreTürk’e işlenmiş olur.
 • N11’de yayınlayacağınız her hangi bir ürüne özel veya toplu olarak opsiyonel özellikleri EntegreTürk’ten ekleyebilirsiniz.
 • Kargo firmaları API entegrasyonları ile N11’den gelen kargo kodunu otomatik olarak faturada yazdırılabilirsiniz.
 • N11’de satılan bir üründen dolayı oluşan stok değişimi diğer platformlarda aynı zamanda güncellenmiş olur.
 • N11’den gelen siparişlerinizi geçmişe dönük raporlayabilirsiniz.
 • Sınırsız olarak N11 den ürünleri XML olarak alabilir, paket özelliklerine göre N11’de istediğiniz kadar ürün yayınlayabilirsiniz.
 • EntegreTürk’e eklenen bir ürünü otomatik olarak N11’ de hem alıcı ödemeli hem de satıcı ödemeli listeleyebibilirsiniz.
 • com dan gelen müşteri sorularını EntegreTürk üzerinden cevaplayabilirsiniz.

Standart Paketimize herhangi bir ödeme yapmadan dilediğiniz kadar mağaza ekleyerek kendi paketinizi oluşturun. Oluşturduğunuz paketi 1 ay süreyle ücretsiz kullanın. Süre sonunda memnun kalmazsanız hiç bir ödeme yapmayın…

Amazon Entegrasyonu

EntegreTürk, e-ticaret sitelerinde satış yapan şahıs ve firmaların tüm işlemlerini TEK EKRAN‘dan gerçekleştirmelerini sağlayan bir entegrasyon yazılımıdır.  e-Ticaret sitelerinde ve pazaryerlerinde ürün satışı gerçekleştiren satıcılar, günlük rutin işlemlerinin tamamını EntegreTürk ile gerçekleştirebilirler.

EntegreTürk  / Amazon Entegrasyonu ile Amazon’a toplu ürün yükleme, ürün güncelleme ve sipariş takibi işlemleri artık çok kolay.

EntegreTürk entegrasyonu ile ürünlerinizi kolayca Amazon mağazanızda satışa çıkarabilirsiniz. Ürün stoklarını ve fiyatlarını otomatik olarak güncelleyebilir, siparişlerinizi EntegreTürk panelinizden takip edebilir ve fatura ve kargo etiketlerinizi yazdırabilirsiniz.

Amazon entegrasyonunu kullanabilmeniz için öncelikle Amazon’a satıcı olarak başvuru yapmanız ve başvurunuzun onaylanmış olması gereklidir. Mağazanız onaylandıktan sonra EntegreTürk’a geliştirici yetkisi vermeniz gerekir. Bu yetkiyi vermenizi takiben EntegreTürk ile mağazanız arasında API entegrasyonu çalışır hale gelecektir.

 • Amazon Türkiye Entegrasyonu ile Anlık Ürün Girişi, Fatura Kesme Ve Sipariş Listeleme Tek Ekrandan yapabilirsiniz.
 • Amazon’da satılan herhangi bir üründen dolayı yaşanan stok değişimi aynı anda diğer platformlarda güncellenir.
 • Amazon’dan gelen siparişlerinizle ilgili geçmişe dönük raporlama yapabilrisiniz.
 • Amazon’dan gelen siparişlerinizin otomatik olarak EntegreTürk’e işlenir..
 • Kargo firmaları entegrasyonları ile Amazon’dan gelen kargo kodunun otomatik olarak faturada yazdırabilrisiniz.
 • Paket Seçeneğine göre istediğiniz kadar ürünü Amazon’da yayınlayabilirsiniz.
 • Seçenekli (renk ve beden) ürünleri kolaylıkla Amazon’a aktarabilirsiniz.

Amazon entegrasyonunu kullanabilmeniz için öncelikle Amazon’a satıcı olarak başvuru yapmanız ve başvurunuzun onaylanmış olması gereklidir. Mağazanız onaylandıktan sonra EntegreTürk’a geliştirici yetkisi vermeniz gerekir. Bu yetkiyi vermenizi takiben EntegreTürk ile mağazanız arasında API entegrasyonu çalışır hale gelecektir.

Amazon’da mağaza açmak için yan taraftaki linkten başvuru yapabilirsiniz. API yetkisini nasıl vereceğiniz, ürünleri nasıl listeleyeceğiniz gibi konularla ilgili bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Standart Paketimize herhangi bir ödeme yapmadan dilediğiniz kadar mağaza ekleyerek kendi paketinizi oluşturun. Oluşturduğunuz paketi 1 ay süreyle ücretsiz kullanın. Süre sonunda memnun kalmazsanız hiç bir ödeme yapmayın…

Yardım için Ekibimize Yazın