Raporlama ve Analiz

Hangi üründen daha çok sattığınızı, hangi ürünü daha karlı sattığınızı, en sık hangi müşterilerinizin sizi tercih ettiğini raporlayabilirsiniz..

Detaylı müşteri analizleri ile sizi en çok tercih eden müşteriler hangileri? Ne sıklıkta alışveriş yapıyorlar? En çok tercih edilen kategorileriniz hangileri? Müşterileriniz hangi günler ve hangi saatlerde alışveriş yapıyorlar? Bu bilgileri elde etmek gelişmiş raporlama sistemi ile çok kolay.

Gelişmiş Raporlama ve Analizler İçin; EntegreTürk!

Detaylı müşteri analizleri ilsizi en çok tercih eden müşterilerin kim olduğunu bilirsiniz…

DİJİTAL ENTEGRASYON

Akıllı EntegreTürk Çözümleri

Analiz ve Raporlama

Bir işin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için raporlama çok önemlidir. Geçmiş dönem verileri iyi analiz edildiği takdirde geleceğe ışık tutar, iyi analiz edilemeyen veriler ise yapılan işin sonunun gelmesine dahi yol açabilir. Doğru çalışan raporlama ve analizler karar vermeyi kolaylaştırır, doğru müdahalelerle ticari başarıyı beraberinde getirir. EntegreTürk, standart ve gelişmiş raporlama sistemleri ile e-ticaretteki başarınızı artırmak için kullanabileceğiniz anahtarları size sunar.

Günlük entegrasyon raporlarınızı mağaza ve ürün kaynağı bazında takip edebilirsiniz. Hangi mağazanızda hangi ürün kaynağından kaç adet ürün eklenmiş, kaç adet ürün silinmiş, kaç adet ürün güncellenmiş bu rapordan takip edebilirsiniz. Ayrıca planlı ve anlık çalışan görevlerinizin durumunu da buradan görebilirsiniz.

EntegreTürk kullanıcı paneli size özel yönetici masası ile açılır. Bu ekrandaki tüm bilgi ve analizleri kendi isteğinize göre şekillendirebilir, gizleyebilir veya yerlerini değiştirebilirsiniz.

Hangi sanal pazaryerinde hangi e-mağazanızın ne zaman güncellendiği, son güncellemede kaç adet ürün eklendiği, kaçının silindiği, kaçının güncellendiği gibi bilgilerin hepsini yönetici masasından takip edebilirsiniz.

En çok satılan ürünleriniz ve en az satılan ürünleriniz hakkında bir bakışta bilgi sahibi olun. Satış grafiğinizi tarih aralığı bazında takip edin. Hangi şehirde daha çok satış yaptığınızı öğrenin. Satışlarınızı önceki dönemlerle kıyaslayın. Böylece sonraki hamlelerinizi hesaplayın ve eyleme geçin.

Sizi en çok tercih eden müşteriler hangileri? Ne sıklıkta alışveriş yapıyorlar? En çok tercih edilen kategorileriniz hangileri? Müşterileriniz hangi günler ve hangi saatlerde alışveriş yapıyorlar? Bu bilgileri elde etmek gelişmiş raporlama sistemi ile çok kolay. Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken müşterilerinize, ilgi alanlarına yönelik haberler ulaştırmak.

En çok hangi kategori ya da üründen iade aldığınızı, ya da en çok şehir veya kullanıcıda iade problemi yaşadığınızı bilmek işlerinizi kolaylaştırmaz mıydı? EntegreTürk ile ürün, kategori, kaynak dosya, şehir ve kullanıcı bazında iade ve değişim oranlarınızı görebilirsiniz. Böylece sizi zarara uğratan ürün ya da kategorilere müdahale edebilirsiniz. Hatta iade oranı çok yüksek olan ürünleri satıştan bile kaldırabilirsiniz.

Satışlarınızla ilgili detay bilgileri tek grafikte görebilirsiniz. Tarih aralığında satış adetlerinizi, satış tutarlarınızı ve karlılığınızı tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Sanal pazaryeri, e-mağaza ve kaynak dosya bazında gruplandırmalar yapabilir, tüm değerleri ister toplu olarak ister ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz. Hangi pazaryeri, hangi e-mağaza, hangi Xml tedarikçisi sizin için daha karlı kolayca öğrenebilirsiniz.

Hangi üründen daha çok sattığınızı, hangi ürünü daha karlı sattığınızı görüntüleyebilirsiniz. Ürünlerinizin ilanda kalma süresini ve satış adetlerini kıyaslayabilirsiniz. Böylece problemli ilanlarınızı kolayca tespit edebilir ve müdahale edebilirsiniz. Ürünleriniz uzun süre listelenmesine rağmen satılmıyorsa bunları görebilir ve gerekli önlemleri alabilirsiniz.

ENTEGRETÜRK DİJİTAL

Tüm Entegrasyonlar

Pazaryerleri

DİJİTAL ENTEGRASYON

Pazaryerlerinin sistemine ürünleriniz belirlediğiniz şartlarla aktarılır. Otomatik olarak güncelleme yapılır.

Daha Fazla Bilgi »

Tedarikçiler

DİJİTAL ENTEGRASYON

Tedarikçi XML alt yapısı ile ürünler e-ticaret mağazaları olan bayilerin sitesine otomatik olarak aktarılır.

Daha Fazla Bilgi »

Faturalar

DİJİTAL ENTEGRASYON

Pazaryerlerinden sipariş havuzuna otomatik olarak gelen tüm  siparişlere fatura veya e-fatura kesilebilir.

Daha Fazla Bilgi »

Ödemeler

DİJİTAL ENTEGRASYON

Pazaryeri muhasebe işlemlerini  otomatik olarak takip eder, anlaştığınız komisyonları kontrol edersiniz.

Daha Fazla Bilgi »

Kargolar

DİJİTAL ENTEGRASYON

E-Ticaret sitenizden ve Pazaryerinden gelen kargo kodunu otomatik olarak faturada barkotlu yazdırabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi »

Karşılaştırma

DİJİTAL ENTEGRASYON

EntegreTürk ile e-ticacet sitenize eklediğiniz  ürünler istediğiniz karşılaştırma sitelerinde listelenir.

Daha Fazla Bilgi »

Stok - Sipariş

DİJİTAL ENTEGRASYON

Kendinizin ve  tedarikçilerinizin ürünlerini, adet ve tüm platform fiyatlarını tek ekranda görebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi »

Raporlamalar

DİJİTAL ENTEGRASYON

Hangi üründen çok sattığınızı, hangisini karlı sattığınızı, ürünlerin ilanda kalma süresini ve satış adetlerini raporlarsınız.

Bu Sayfadasınız »

Yardım için Ekibimize Yazın