Sipariş ve Stok Yönetimi

EntegreTürk  ürün listesine gelen tüm ürünleri tek ekranda görebilir, ister otomatik isterseniz tek bir hareketle güncelleyebilirsiniz.

EntegreTürk’ün ürün listesinde kendi ürünlerinizi, xml veya excel den gelen tedarikçilerinizin ürünlerini, adet ve tüm platform fiyatlarını tek ekranda görebilir ve tüm detayları tek bir hareketle güncelleyebilirsiniz. Güncelleme yaptığınız alan aynı anda tüm platformlara güncellenir. EntegreTürk siparişler ekranında tüm platformlardan gelen siparişlerinizi görür ve toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Sipariş ve Stokları yönetmenin kolay yolu; EntegreTürk!

Tüm ürünleri tek ekranda görebilir, ister otomatik isterseniz tek bir hareketle güncelleyebilirsiniz…

DİJİTAL ENTEGRASYON

Akıllı EntegreTürk Çözümleri

Akıllı EntegreTürk Ürünleri

e-Ticarette satışlarınızı doğru yönetebilmeniz çok önemlidir. Sanal pazaryerlerinde ürünlerinizi listeledikten sonra asıl iş başlar. EntegreTürk Satış Yönetimi ile siparişlerinize ve gönderilerinize hakim olabilir, ilan şablonlarınızı kolayca oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ürün satış listenizi dilediğiniz kritere göre sıralayın. Böylece toplu düzenleme işlemlerini kolayca ve hemen yapın. Toplu düzenleme seçimi ile seçtiğiniz tüm satışlar için kargo bilgisi girme, not ekleme, fatura yazdırma, kargo etiketi yazdırma gibi işlemleri yapın.

EntegreTürk ile tüm e-mağazalarınızdaki satışlarınızı tek ekrandan yönetebilirsiniz. İşlem yapmak istediğiniz sanal pazaryeri ve e-mağazanızı seçerek tüm satış bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satışlarınızı seçtiğiniz sanal pazaryeri kategorilendirmesine göre filtreleyebilir, toplu işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Satışlar ekranında tüm satış işlemlerinin detayına ulaşabilirsiniz. Kaç adet ürün satıldığı, satışın toplam tutarı, müşterinin adı, kullanıcı adı, adresi ve telefon numarası, kargo bilgileri, siparişin faturalanıp faturalanmadığı gibi bilgilere aynı ekranda kolayca ulaşın. Dilerseniz siparişiniz için özel notlar oluşturabilirsiniz.

Satışı gerçekleşen ürününüzün o sanal pazaryeri ve e-mağazadaki ilanına tek tıkla ulaşın.

Kendinize özel açıklama şablonları oluşturabilir veya sistemimizde hazır olan açıklama şablonlarını kullanabilirsiniz. Dilerseniz açıklama şablonu içinde düzenlemeler yapabilir, dilerseniz ek açıklama kısmından kendinize özel açıklamalar ekleyebilirsiniz. Ek açıklamaları ürün bazında oluşturabileceğiniz gibi, kategori bazında veya genel anlamda oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.

Kaynak dosyadan gelen tüm ürünler için dilerseniz tek tek, dilerseniz kategori bazında, dilerseniz de genel komisyon ayarlamaları yapabilirsiniz. Aynı anda hem yüzde oranı olarak komisyon eklerken hem de tutar olarak komisyon ekleyebilirsiniz. Örneğin kargo ücretlerini satıcı olarak siz karşılıyorsanız ek tutar ile kargo ücretini ürünlerinize dağıtabilirsiniz. Hem komisyon oranı hem de ek tutarı fiyat aralığına göre belirleyebilirsiniz. Örneğin satış bedeli 0-200 TL arasındaki ürünler için %30 komisyon oranı belirlerken, 200 TL üzeri için bu oranı %20 yapabilirsiniz. Böylece en ince detaya kadar fiyatlandırmanızı yönetebilirsiniz.

Listeleme şablonunuzu sanal pazaryeri, e-mağaza ve kaynak dosyaya göre oluşturdunuz. Peki tüm ürünleriniz aynı şartlarda mı listelenmeli? Tüm ürünler için aynı kargo bedelini mi kullanacaksınız? Tüm ürünlerinizin kargolanma süresi eşit mi? Eğer burada farklılaştırmaya ihtiyaç duyuyorsanız EntegreTürk listeleme şablonu bu ihtiyacınıza cevap verecektir. Ürünlerinizin listeleme şablonu ayarlarını ister ürün bazında ister kategori bazında isterseniz de genel olarak yapın. EntegreTürk, ürünlerinizi listelerken listeleme şablonu ayarlarınızı hiyerarşik olarak aşağıdan yukarı yapacaktır. Yani önce ürüne özel listeleme ayarını kontrol eder. Varsa kullanır, yoksa ürünün bağlı olduğu kategoriyi kontrol eder. O da yoksa genel şablonu kullanır.

Kaynak dosyadan gelen ürünlerinizi yayınlamadan önce ihtiyaç duyduğunuz özelleştirmeleri yapabilirsiniz. Örneğin kaynak dosyadaki fiyatın üzerine komisyon öncesi tutar ekleyebilirsiniz. Yayınlanacak ürünler için minimum ve maksimum stok miktarları belirleyebilirsiniz. Kaynak dosyadaki ürünleriniz, belirlediğiniz minimum stok miktarının altında ise yayınlanmaz. Ürününüze ait kaç adet resmin yayınlanacağını seçebilirsiniz. Dilerseniz Xml dosyasında yer almadığı halde tanımlayacağınız resmin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

EntegreTürk ile her sanal pazaryeri ve her e-mağaza için kaynak dosya bazında listeleme şablonları oluşturabilirsiniz. Böylece ürünlerinizi dilediğiniz yerde dilediğiniz şartlarda listeleyebilirsiniz. Listeleme şablonunuzda alt başlıktan ek Html açıklamaya, komisyon oranından kargo bedeline, yayınlanacak resim sayısından listeleme opsiyonlarına tüm özellikleri dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Listeleme şablonundaki seçeneği kullanarak ürünlerinizin stok kodunu ürün adınıza ekleyebilirsiniz. Böylece tüm işlemlerinizde ürününüzü kendi muhasebe programınızda ya da Erp sisteminizde de kolayca bulabilirsiniz.

EntegreTürk üzerinde birden fazla fatura formatı tanımlanabilir. Böylece birden fazla cari adına fatura kesmeniz mümkün olur. Bunun için yapmanız gereken satışlar ekranında fatura yazdırmadan önce yazdıracağınız fatura formatını seçmenizdir.

Sanal pazaryerlerinde satış yaptıktan sonra en büyük sıkıntılardan biri satılan ürünlerin faturalarını hazırlamaktır. EntegreTürk fatura yönetimi ile tüm satışlarınızın faturasını EntegreTürk yönetim panelinden yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken fatura formatınızı oluşturmak. Hazır olan editörümüzü kullanarak kendi fatura formatınızı dakikalar içinde oluşturabilirsiniz. Önizleme özelliğini kullanarak faturanın nasıl yazdırılacağını görebilir ve dilediğiniz alanlarda değişiklik yapabilirsiniz.

Satışlar ekranında isterseniz tek tek isterseniz toplu olarak fatura hazırlayabilirsiniz. İşlem yaptığınız siparişi seçerek fatura yazdır butonuna bastığınızda o sipariş için faturanız yazdırılır ve sipariş faturası hazırlandı olarak işaretlenir. Dilerseniz toplu düzenleme ile birden fazla siparişi seçebilir ve tamamı için sırayla fatura yazdırabilirsiniz. Faturasını yazdırdığınız her sipariş otomatik olarak işaretlenir.

Sistemde tanımlı hazır fatura tasarımlarını kullanabilirsiniz. Standart fatura formatlarından oluşan set içinden seçim yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Kargolarınızı hazırlarken üzerlerini etiketlemek hem sizin için hem de kargo görevlisi kolaylık sağladığı gibi, işlemlerdeki hata riskini de en aza indirger. EntegreTürk rapor tasarımcısı ile dilediğiniz ölçüde ve dilediğiniz bilgileri içeren kargo etiketleri oluşturabilirsiniz. Böylece daha satış aşamasında netleşen pek çok bilgiyi kargo görevlisine en kısa ve kalıcı yoldan iletme şansınız olur.

Kargo etiketiniz üzerine alıcı bilgilerini, sanal pazaryeri sipariş kodunu, müşterinizin veya sizin o sipariş ile ilgili özel notlarını yazdırabilirsiniz.

ENTEGRETÜRK DİJİTAL

Tüm Entegrasyonlar

Pazaryerleri

DİJİTAL ENTEGRASYON

Pazaryerlerinin sistemine ürünleriniz belirlediğiniz şartlarla aktarılır. Otomatik olarak güncelleme yapılır.

Daha Fazla Bilgi »

Tedarikçiler

DİJİTAL ENTEGRASYON

Tedarikçi XML alt yapısı ile ürünler e-ticaret mağazaları olan bayilerin sitesine otomatik olarak aktarılır.

Daha Fazla Bilgi »

Faturalar

DİJİTAL ENTEGRASYON

Pazaryerlerinden sipariş havuzuna otomatik olarak gelen tüm  siparişlere fatura veya e-fatura kesilebilir.

Daha Fazla Bilgi »

Ödemeler

DİJİTAL ENTEGRASYON

Pazaryeri muhasebe işlemlerini  otomatik olarak takip eder, anlaştığınız komisyonları kontrol edersiniz.

Daha Fazla Bilgi »

Kargolar

DİJİTAL ENTEGRASYON

E-Ticaret sitenizden ve Pazaryerinden gelen kargo kodunu otomatik olarak faturada barkotlu yazdırabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi »

Karşılaştırma

DİJİTAL ENTEGRASYON

EntegreTürk ile e-ticacet sitenize eklediğiniz  ürünler istediğiniz karşılaştırma sitelerinde listelenir.

Daha Fazla Bilgi »

Stok - Sipariş

DİJİTAL ENTEGRASYON

Kendinizin ve  tedarikçilerinizin ürünlerini, adet ve tüm platform fiyatlarını tek ekranda görebilirsiniz.

Bu Sayfadasınız »

Raporlamalar

DİJİTAL ENTEGRASYON

Hangi üründen çok sattığınızı, hangisini karlı sattığınızı, ürünlerin ilanda kalma süresini ve satış adetlerini raporlarsınız.

Daha Fazla Bilgi »

Yardım için Ekibimize Yazın