OLMAZSA OLMAZ

Sosyal Medya Hizmetleri

Marka imajınızı pekiştirmek, rekabette öne çıkmak ve hedef kitlenizle etkileşim halinde olmak için sosyal medya olmazsa olmaz…

EntegreTürk olarak “Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Google+, vb.” Sosyal Medya ağlarınızı yönetiyor size özel  konseptler geliştiriyoruz.Günümüzde Sosyal medya, hemen hemen herkesin kullandığı bir platform haline gelmiştir. Mobil bir dünyada günümüzün markaların sosyal medyada olmaması gibi bir durum söz konusu olamaz.

MERHABALAR!

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Kurumsal Websitesi

DİJİTAL HİZMETLER

Kurumsal Web Sitesi,  firmaların dış dünyaya açılan vitrinidir. İyi tasarlanmış bir site ile yeni müşterilere ulaşabilmek zor değil.Daha Fazla Bilgi »

E -Ticaret Sitesi

DİJİTAL HİZMETLER

Yeni dünyada ticarette başarılı olmanın yolu e-ticaretten geçiyor. Modern dünya ile birlikte ülkemizde de alışverişlerin çoğu internetten yapılıyor.Daha Fazla Bilgi »

Mobil Uygulamalar

DİJİTAL HİZMETLER

Bu gün; firma, ürün ve fiyat araştırmalarının büyük bir bölümü mobil durumdaki insanlar tarafından mobil cihazlarla yapılmaktadır.Daha Fazla Bilgi »

Sosyal Meyda Dünyası İçin,  EntegreTürk’ü Keşfedin.

Sosyal Medya ağlarınızı yönetiyor size özel  konseptler geliştiriyoruz…

ENTEGRETÜRK DİJİTAL

Bütün Hizmetlerimiz?

SEO Optimizasyonu

DİJİTAL HİZMETLER

Doğru SEO çalışmaları ile arama motorlarının üst sıralarda yer alır, marka bilinirliğinizi artırır, hedef kitlenize daha fazla erişirsiniz.Daha Fazla Bilgi »

Sunucu Hizmetleri

DİJİTAL HİZMETLER

Şirketlerin sunucu, lisans, ekipman gibi bilgi işlem yatırımlarına gerek duymadan veri merkezi hizmeti almasını sağlıyoruz.Daha Fazla Bilgi »

Sosyal Medya Hizmetleri

DİJİTAL HİZMETLER

Herkesin mobil cihaza sahip olduğu  bir dünyada hedef kitlenizle etkileşim halinde olmak için sosyal medya olmazsa olmaz.Bu Sayfadasınız »

Kurumsal Kimlik Tasarımı

DİJİTAL HİZMETLER

Bir firmanın üretmiş olduğu ürün ve hizmetlerin tercih edilmesinde Kurumsal Kimlik en önemli etkenlerin başında gelir.Daha Fazla Bilgi »

E -İhracat Altyapısı

DİJİTAL HİZMETLER

150 kg ve 7500 Euro değeri geçmeyen ihracat işlemlerine mikro ihracat denir. KDV iadesi ise devletten geri alınır.

Dijital Danışmanlık

DİJİTAL HİZMETLER

E- Dönüşüm alıştığımız her şeyi değiştiriyor. Değişimin; ne zaman, nasıl yapılması gerektiği ise apayrı bir uzmanlık alanı.
Yardım için Ekibimize Yazın